Winners

Weekly Winners - $50 Lottery Gift Cards

Week 1 Winners

  • JoAnne Montreuil, Mattawa
  • Michel Brodeur, Hawkesbury
  • Peter Van Diepeningen, Cornwall
  • Ed Hardy, Russell
  • Anne Bougie, Summerstown Station
  • Linda MacLinnon, Alexandria
  • Rachelle Adam, St-Albert
  • Thomas Racine, Greely
  • Normand Richard, L’Original
  • Maurice Gauthier, Casselman

Week 3 Winners

Jean Parisien, Hawkesbury
Bernie Perlman, North Lancaster
Stephany Driscoll, Casselman
Art Gesner, Carleton Place
Michel Boulanger, Mattawa
Rachelle Adam, St Albert
Roger O’Neil, Cornwall
Janie Cryderman, Ingleside
Shirley Ccampbell, Perth
Kathleen Rousson, Metcalfe

Week 5 Winners

Terri Fawcett, Mattawa
Trudy McQuinn, Cornwall
Bernie Perlman, North Lancaster
Michel Boulanger, Mattawa
Jackie MacAleese, Exeter
Tamara Stocks, Metcalfe
Robert Paquette, Chesterville
Jean Parisien, Hawkesbury
Byron Michaud, Maxville
Kim Riley, Merrickville

Week 7 Winners

Monique Castonguay, Casselman
Aline Theoret, Saint Isidore
Marlene Fraser, Marionville
Richard Davidson, Casselman
Tina Wilson, Lancaster
Normand Richard, L’Original
Robert Cole, Consecon
Trudy McQuinn, Cornwall
Barbara Jodouin, Mattawa
Nannette Landriault, Mattawa

Week 9 Winners

Bernie Perlman, North Lancaster
Gloria Cumming, Maxville
Andréane Richard, St. Isidore
Eustace J Dennis, Bainsville
Barry Barr, Merrickville
Tamara Stocks, Metcalfe
Nicole LeBlanc, Mattawa
Kim Rilley, Merrickville
Suzanne Lambert, St. Albert
Jason Kirkham, Kemptville

Week 11 Winners

Normand Richard, L’Original
Mario Dallaire, Hawkesbury
Greta Roberts, Iroquois
Patrick Devine, Bainsville
Nancy Schaeffer, COrnwall
Chad Goyette, Hammond
Tamara Stocks, Metcalfe
Luzviminda Gunter-Smith, Richmond
Gwen Bellefeuille, Ottawa
Louise Rainville, Mattawa

Week 13 Winners

Reinout Westbroek, Lakefield
Josee Goulet, Alfred
Erika Goyette, Hammond
Jana Michaud, Maxville
Barry Horan, Cornwall
Jennifer O’Neil, Cornwall
Dana McMillan, Williamsburg
Jackie MacAleese, Exeter
Dana McMillan, Williamsburg
Ida Worsnop, Barrie

Week 2 Winners

  • Gwen Bellefeuille, Ottawa
  • Cathy Ritchie, Perth
  • Gilberte Drouin, L’Original
  • Lorraine Benoit, Casselman
  • JoAnne Montreuil, Mattawa
  • Tina Wilson, Lancaster
  • Claude Menard, Embrun
  • Kevin Bougie, Summerstown Station
  • Frank Marcil, Casselman
  • Eric Lin, Barrie

Week 4 Winners

Helen McIntosh, Maxville
Cristiano Ferreira, Vars
Bernie Perlman, North Lancaster
Marlene Fraser, Marionville
Daniel Westbroek, Lakefield
Cathy Ritchie, Perth
Janie Cryderman, Ingleside
Terri Fawcett, Mattawa
Eric Lin, Barrie
George Tuskovich, Embrun

Week 6 Winners

Alison Paul, Perth
Andréane Richard, Saint Isidore
Rosanne Gartton, Casselman
Todd Elliott, Berwick
Philip Alguire, North Augusta
Johanne Michaud, Maxville
Suzanne Richer, Navan
Claude Menard, Embrun
Trudy McQuinn, Cornwall
George Otto, Newington

Week 8 Winners

Kevin Bougie, Summerstown Station
Patricia Taylor, Williamstown
Larry Harrison, Maxville
Clyde Paul, St Albert
Patrick Capello, Perth
Jean Parisien, Hawkesbury
Robert Ness, Wellington
Anie Laurin, L’Original
Lise Rudolph, Apple Hill
Serge Piche, Alexandria

Week 10 Winners

Diane Blache, Embrun
Greta Roberts, Iriquois
Barbara Jodouin, Mattawa
Larry Harrison, Maxville
Helen McIntosh, Maxville
Joe Charlebois, Prescott
Trudy McQuinn, Cornwall
Nicole LeBlanc, Mattawa
David Condon, Collingwood
Rita Robertson, Moose Creek

Week 12 Winners

Beverly Hazzard, North Bay
Larry Harrison, Maxville
Rosanne Gratton, Casselman
Brenda Jensen, Apple Hill
Nancy Schaeffer, Cornwall
Michel Seguin, Alexandria
Ruth MacQueen, Maxville
Mary Waudby, Cavan
Louise Rainville, Mattawa
Mary Lou Hartwick, Peterborough